Kilka słów o Nas... 🙂

Prowadzimy małą domową hodowlę w przyjaznym i spokojnym klimacie. Psy to nasze życie.
Dbamy o nie, ich kondycję fizyczną i psychiczną, darzymy je miłością oraz szanujemy.
Nasze pieski to członkowie naszej rodziny i mieszkają razem z nami.
Chodzimy z naszymi psami codziennie na spacery, zabieramy do centrów handlowych, restauracji czy na inne większe wycieczki.
Pieski są nierozłącznym elementem naszego codziennego życia.
Hodowla jest naszą pasją i nie traktujemy jej jako źródła zarobkowego, to my zarabiamy na nasze pieski a nie one na nas 🙂
Wkładamy w hodowlę bardzo dużo zaangażowania oraz miłości. Wymaga ona ogromnego poświęcenia, opieki 24/7 przez 365 dni w roku.
Pielęgnacji psów, zabawy z nimi, uczestnictwa w szkoleniach kynologicznych oraz w wystawach.
W celu wzbogacenia puli genetycznej, rozwoju naszej hodowli, stałego ulepszania oraz dążenia do zamysłu hodowlanego, sprowadziliśmy psy z doświadczonych hodowli zagranicznych między innymi: z Rosji, Białorusi, Francji. 
Głównym założeniem naszej hodowli, jest dołożenie wszelkich sił i starań aby nasze szczenięta były wspaniałe w typie, charakterze i zdrowe.

Ponieważ przywiązujemy ogromną wagę do zdrowia naszych piesków, są pod stałą opieką lekarza weterynarii oraz posiadają badania genetyczne na choroby którymi może być obciążona rasa.
Mama z dziećmi ma specjalny pokój, przeznaczony wyłącznie dla niej, który jest monitorowany 24/7.
Prowadzimy wczesną stymulację neurologiczną szczeniąt.
Shibki od maleńkości są socjalizowane z człowiekiem, dziećmi oraz „codziennym życiem” a oprócz tego mamy specjalne place zabaw i urządzenia do socjalizacji. 
Przed porodem szczepimy suczkę oraz ją badamy.
Podczas ciąży regularnie sprawdzamy poziom progesteronu, podglądamy maluszki na USG aby mieć pewność, że prawidłowo się rozwijają i będą zdrowe. Naszym weterynarzem, który prowadzi każdą ciążę jest lek.wet Alicja Paździerkiewicz, Pregnavet , najlepszy weterynarz od rozrodu jaki mógł się nam trafić :).
Jeżeli planujesz nas odwiedzić to nie mamy nic przeciwko ale miej proszę na uwadze, że nasza hodowla to nasz prywatny dom, nasze życie i codzienność.
Nie jesteśmy zoo i nie przyjmujemy wycieczek!
Mamy prawo odmówić wizyty w naszym domu.

Nie sprzedajemy psów do pseudohodowli! 
Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży szczenięcia bez podania przyczyny.